O firmie

Firma Ślusarstwo Stasiak Sp. Jawna specjalizuje się w produkcji zbiorników ciśnieniowych sprężonego powietrza oraz innych elementów taboru kolejowego.

foto

Zakład powstał
w roku 1979

Na początku swojej historii specjalizował się w ślusarstwie i kowalstwie.  W 1994 roku po zmodernizowaniu i zakupie nowoczesnych maszyn oraz uzyskaniu stosownej dokumentacji Kolejowego Dozoru Technicznego  rozpoczęliśmy produkcję zbiorników.

Po wejściu do Unii Europejskiej rozpoczęła obowiązywać dyrektywa EWG 87/404 dotycząca prostych zbiorników ciśnieniowych, w związku z tym wystąpiliśmy do Transportowego Dozoru Technicznego z wnioskiem o ocenę zgodności produkcji zbiorników na zgodność z normą PN-EN 286-3.

Doświadczenie oraz
profesjonalne podejście

+17

lat doświadczenia

+20

pracowników
Terminowość Wymagane certyfikaty Uznanie na rynku

Rozwój i udoskonalenie
procesów produkcyjnych

Ciągłe doskonalenie i wiara w sukces naszego przedsiębiorstwa pozwoliła na rozszerzenie działalności o wykonywanie konstrukcji stalowych.
Ze względu na dużą ilość zleceń i rozmiary wielkogabarytowe elementów konstrukcji w 2008 roku zapadła decyzja związana z rozbudową firmy.

Sukces naszej firmy tkwi w pracowitości i ciągłym utrzymywaniu wysokiej jakości oferowanych produktów. Dynamiczny rozwój, nowoczesne zarządzanie oraz produkcja w najwyższym standardzie jest wpisane w ideę i strategię firmy.

Skontaktuj się z nami

Zadzwoń lub skorzystaj
z formularza kontaktowego

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz samodzielnie określić warunki przechowywania lub dostępu plików cookie w Twojej przeglądarce.